+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee

Postitants Tartus

Vaata 2015.a postitantsu võimalusi Tartus Tartus avatud postitantsuklubi kodulehelt http://www.flightclub.ee/!

 

Tartukad jõudsid ära oodata, kuni postitants kui fitness ala jõuab ka nendeni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treeneritest loe lähemalt allpoolt

Kadri Ristmägi hakkas postitantsust huvituma aastal 2012. Samast ajast alates on ta ka ise aktiivselt postitantsu õppimisega tegelenud. Aastal 2014 tekkis võimalus alustada treenerina. Postitantsu trenni juures on tema jaoks oluliseks osaks jõud ning liigutuste voolavus ja sujuvus. Kadri soov on jätta tantsust lihtne ja lendlev mulje. Tema eeskujudeks on Marlo Fisken ja Natalia Tatarintseva. Postitantsu kõrval on Kadri suureks kireks ka aerial silks ehk õhu kangas, mis sobib suurepäraselt käte jõu ja kogu keha treenimiseks.

Läbitud workshopid:
Phoenix Kazree – USA (2013)
Marion Crampe – Prantsusmaa (eratund 2014)
Katrina Graholska – Läti (aerial silks 2014)

 

Pia Pikkor on rahvusvaheliselt litsentseeritud bodyART treener, kes on tegelenud tantsimise, liikumise ja joogaga juba lapsepõlvest. Postitantsust sai ta aimu Ameerika postitantsu esiliikumise S-Factori kaudu (kes lisaks postitantsule õpetab naistele naiselikku liikumist, naiselikku olemust ja tunnetust). Postitantsuga alustas Pia aastal 2010 ja esimese treenerikogemuse sai juba aastal 2011. Nii postitantsu kui jooga ja bodyART’iga on tema soov leida läbi füüsilise treeningu side ja taskaal keha, hinge, vaimu ja (naiselike) emotsioonide vahel.

Lisaks füüsilistele tegevustele on Pia suur kirg ka maalimine! Tema kunstiliste tegemiste kohta vaata www.piapikkor.com kodulehelt.

Läbitud workshopid:
Henriikka Roo – Soome (2013)
Suvi Aho – Soome (2014)