+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee
Pole fitness

Pole fitness

 

Minu suur eesmärk on tutvustada postitantsu trenni olemust inimestele, kes sellesse trenni pole veel sattunud. Järgnevalt mõned minu mõtted postitantsu kohta, mida võiks teada, kasvõi silmaringi harimise mõttes, kui trennipisik pole Sind veel leidnud.

 

  1. Postitantsu trenn ei ole striptiis vaid sport. Trenn on täpselt nii raske, kui Sa selle enda jaoks teed. Igatahes ei toimu seal posti najal riidest lahti võtmist. Ma saan aru, et paljudel (eriti meestel) on raske selle mõttega leppida :)
  2. Less is more! Trennis lühikesi pükse kanda on vajalik postiga parema haakumise pärast. Ja usu mind, keegi ei jõua peeglist Su pekki ja ülekilosid uurida, sest igaüks pabistab enda omade pärast :) 
  3. “Ma ei jaksa nagunii kätekõverdusi teha” on lihtsalt hale vabandus. Sa saad ju ise ka aru, et Sa otsid ainult põhjust enda kohale mitte vedamiseks? Kui see hakkab Sulle meeldima, siis peagi oled Sa oma elu parimas vormis.
  4. See kõik pole siiski nii seksikas ja ilus, kui see kaunil profifotol näib või Youtubes kokku miksitud lõigul tundub. Vahel proovid sa 10-15 korda enne kui läbi suure häda triki läbi teed. Ja vahel võib valus olla, eriti kui proovid uut asja. Aga keha harjub ja talle hakkab pingutus ja väljakutse meeldima.
  5. Korralike pea-alaspidi trikkide tegemine nõuab kõva eeltööd ja palju jõudu. 
  6. Kuna meestel on tavaliselt ülekeha palju tugevam kui naistel, siis mehed saavad selle võrra ägedamaid asju teha.
  7. Postitantsu treenijad on väga sõbralikud ja kokkuhoidev punt. Kui asud mõned grupis käima, siis on kindel värk, et leiad uusi sõpru. Enamus treenijaid on kusjuures emad.
  8. Ei ole valesti välja tulnud trikke, vaid on uued trikid. Ka kipakas hobune võib tahta trenni teha ja ükspäev võibolla ta polegi enam nii kipakas.
  9. Sellel alal korraldatakse mitmeid rahvusvahelisi ja kohalikke võistlusi-workshope. (International Pole Championship, Pole Art + kohalikud võistlused)
  10. Kõvemad tegijad loodavad järgmisele olümpiale võistlema pääseda ja mina igatahes hoian neile pöialt!