+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee
Aerial Dance Studio

Aerial Dance Studio

Tallinnas avati Tatari tänaval uus postitantsu klubi. Käisin neil külas ja kuna mulje jäi äärmiselt positiivne, siis jagan seda ka Teiega.

Tatari 64 maja ise on väga suur ja seal tegutsevaid firmasid 70 ringis ja lisaks veel Uuskasutuskeskus ja Rimi. Kuna ma ei olnud teinud korralikku eeltööd, mis uksest ma pean sisenema ja kuhu korrusele minema, siis läks majahoidja juures ikka jupp aega enne kui ta võlunuppu vajutas, et vaheuks avaneks. Kuna mul oli laps kaasas ja tal oli see hetk väga paha tuju, siis oli mul esmamulje ees ootavast väga kehv. Laps üritas esmalt välisukse kaudu põgeneda (vedas, et kaks ust oli) ja protesti märgiks loopis ülejäänud veerand tundi fuajees politseiautot põrandale. Senikaua kuni uus töötaja oma pabereid uuris ja googeldas said paha tuju šõud jälgida ka kõik kontoritöötajad, kes lõunalt tagasi saabusid. Vahemärkusena olgu öeldud, et proua juhatas mind ikkagi valele korrusele aga lahkudes ma teavitasin teda õigest korrusest, seega ta peaks nüüd teadma. 

Seitsmendal korrusel siis on värskelt avatud uus klubi Aerial Dance Studio. Maja ise on vana. Ei tea mis seal varem oli? Võibolla ainult minul on vanade tööstushoonetega mingi oma foobia. Maja ei olnud siiski nii vana ja kole, et hirmus hakkab, aga renoveeritud oli just parajalt, et ei olnud üle pingutatud. Koridori tualetid ja liftid vähemalt olid küll värsked. Aga vahepeal väga moes olnud ülipeent euroremondi värki ei olnud õnneks tehtud. Kui oled Telliskivi Loomelinnaku kontoriruumides käinud, siis on kõik väga dejavu. Ma ei tea kas hoone välisilmest tingituna aga oma vaimusilmas ma nägin suurt laest maani kardinatega spordisaali ja sellega võrreldes oli ruum üllatavalt pisike. Aga oi kui hubane ja kodune kõik oli! Maast laeni kardin oli ka kusjuures olemas. Vana maja suured aknad lasid maksimaalselt sisse päikest ja valgust. Suur peegel omakorda elavdas valgust veelgi ja tegi saali osa visuaalselt natuke suuremaks. Vaade oli suurtest akendest oli avar ja ülevalt alla vanadele tööstushoonetele.

Ka stuudio ruumides oli remondi käigus piisavalt säilinud vana ja ehedat. Poste oli kuus ja tulemas on ka laerõngas :) Ka kõik muu trenniks vajalik oli olemas- riietusruum, wc, dušs, lava, postid, peeglid, istumisnurk. Ja garderoob oli nii glamuurne, et sellist juba spordiklubis ei kohta. Ukseks paks kardin ja põrandal retrokas teise ringi uhke mustriga vaip, mis sobis kogu keskkonda täpselt nagu rusikas silmaauku

Trennivalik ka täiesti okei- pole dance algajatele ja edasijõudnutele ja lisaks exotic pole dance, mis on küll trikivaesem aga see eest rohkem plastilist koreograafiat. Ja kavas on olemas ka loomulikult väga tarvilik streching. 

Klubi perenaine on sümpaatne ja sõbralik Tatjana, kes enne klubi avamist on juba teistele ka mõnda aega postitantsu õpetanud.

Sai vist natuke liiga reklaamimaiguline aga tõesti väga armas ja ehe koht, mida oleks patt mitte teistele soovitada. Kogu info trenniaegade ja asukoha kohta leiate menüüst postitantsu trennide alt!