+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee

Carolina LemkeTantsupost telereklaamis on tekitanud pahameele osades vaatajates. Nimelt Iisraelis on teravalt luubi all Carolina Lemke prillireklaam, kus postitantsu postil teeb paar-kolm lihtsamat pole fitnessi trikki supermodell Bar Refael. Telekompaniile saadetud kaebuses on reklaamile süüks pandud tantsuposti kasutamist kui viidet stripiklubile ning samuti asjaolu, et reklaam kujutab ülekaalulist naist kui “mitte ilusat”. Süüdistuse järgi on reklaam naisi alandav ja tuleks eetrist kas üldse maha võetakse või siis vähemalt piirata selle näitamist ajal, mil lapsed televiisorite ees.

Igaüks saab nüüd reklaami Youtube vahendusel oma silmaga järgi vaadata ja mõõta oma eetilisuse ja sündsuse piiri :) Loomulikult ei saa mainimata jätta ka kogu nö süüdistamisest tulenevat lisareklaami uuele prillikollektsioonile ja maailmas aina rohkem populaarsust koguvale fitness postitantsule. Muideks on reklaamis kasutatud post X-Pole X-Stage, mida saab uudistada ja osta ka Eestis www.postitantsud.ee lehe kaudu maaletooja Simple Balance OÜ vahendusel.

Carolina Lemke Berlin vastas omakorda, et prillikollektsiooni kampaania on humoorikas, lõbus ja noortepärane ning rõhutas, et pole dance on populaarne spordiala, mille võislusi peetakse kogu maailmas. Supermodell Bar Refaeli treenis reklaami tarbeks Euroopa meister  Neta Lee Levy.