+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee

Maria PonomarjovaKohtla-Järvelt pärit Maria (29) võitis algajate klassis Miss Pole Dance Tallinn võistlusel esimese koha. Võit tema ellu muutusi ei ole toonud ja tegelikult ei olnudki võit üldse eesmärk omaette. Tatatis vaid hästi esinda ja oma klubile ja treenerile au teha.

Postitantsuga alustas Maria 2013.a oktoobrist. Enne mängis ta 10 aastat võrkpalli ja tegeles tantsuga. Liikumine ja sportlik eluviis on seega juba geenides. Probleeme ei olnud ka lähedastele postitantsu trenni olemuse selgitamisega. “Mu pereliikmed on adekvaatsed inimesed ja nad teadsid, et pole sport ja striptiis on hoopis erinevad asjad, kui rääkida selles mõttes :)“

Maria treenib 2-3 korda nädalas Tallinnas Dancers Club’is Jekaterina Rekap’i käe all. Koju oma post kahjuks ruumipuudusel ei mahu, kuigi väga tahaks, sest kodus veebist videosid vaadates oleks tore kohe kõike ise järgi proovida. Seega jäävad trikid vaid klubisse aga venitusharjutusi teeb Maria küll kodus. Ilma selleta lihtsalt ei saa. Oma lapse paneks Maria postitantsu trenni kindlasti, kui ta seda tahaks. Trenn on ju väga universaalne – vormib keha, annab füüsilist jõudu ja samas arendab ka vaimu. Kindlasti soovitab ta seda trenni ka poistele, sest see on ju puhas akrobaatika ja vormib tugevad lihased.

Lemmikud, kellel ta Youtubest pidvalt silma peal hoiab on näiteks Felix Cane, Anastassia Sokolova, Anastassia Skuhtorova, Bendy Kate ja meestest- Jevgenij Greshilov. Maria eesmärk on tantsida nagu tema arvates best of the best Felix Cane. Üks esimesest, kes hakkas posti spordina propageerima. Ja tema välja mõeldud vertikaalne spagaat postil (kusjuures ilma käteta) vajab samuti veel enne usinalt harjutamist.

Et mitte kaotada motivatsiooni, soovitab ta vaadata igapäevaselt erinevaid postitantsu videoid, jälgida tantsijaid sotsiaalvõrgustikes ja mudugi teha fotosid iseenast. Parim motivatsioon on olla teadlik oma arengust!

Siit saab vaadata Maria esinemist Miss Pole Dance Tallinn võistlusel

http://www.tv3play.ee/sisu/miss-pole-dance-2014/406093?autostart=true