+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee

Andrei KotsetovRakverest pärit Andrei Kotsetov (25) elab praegu Lasnamäel ja unistab oma isiklikust postist. Püüeldes täiuslikkuse poole loobus ta “korralikust” päevatööst, et saaks kogu oma vaba aja postitrennile pühendada. Ta peab postitantsu dünaamiliseks spordialaks ja seda see kahtlamata ka on.

Enne postitantsu juurde jõudmist tegeles ta mõned aastad õuespordi parkour’iga. Siis aga nägi Youtube’st Remi Martini videot ja kuna postitants tundus huvitav, siis otsustaski ta seda proovida. Kahjuks kohe päris treeningute alguses špagaati tehes läks puusakont liigesest välja, mille tagajärjeks oli liigeste rebenemine. Pooleaastane paranemine siiski ei heidutanud teda ja peagi sai uue hooga edasi treenida. Praeguse vormi saavutamiseks on ta treeninud 9 kuud igapäevaselt 2-5 tundi. Huvitaval kombel ei olegi tal kodus ruumipuudusel posti, seega võib teda kohata klubis Papillon, kus ta treenib end üllatuslikult ise!

Djuha peamiseks inspiratsiooniks ongi ta ise. Värskelt on meeles kõik eduteele veerenud raskused. Järjekindlusest annab märku seegi, et takistuseks ei ole saanud ei verine post, ajurabandus ega pooleaastane treeningutest eemalolek. Ta sisendab endale  esmalt, et õpib elemendi ära ja seda ta ka teeb. Vahepeal võib teda kohata ka Pirita rannas mõtteid koondamas ja end laadimas.

Avaldatud Youtube video on toonud kaasa mitmeid uusi tuuli. Kõige tähendusrikkamaks peab ta ise kiidusõnadega kirja Anastasia Skukhtorovalt. Djuha silmis ongi Venemaa postitantsijaid n-ö kõrgema kategooria staarid, keda tasub jälgida. Video on toonud ka esimese esinemiskutse ja samuti ettepaneku treeneritööd proovida. Samuti on video pannud mitmete tüdrukute  silmad särama ja miks ka mitte, sest Djuha süda on siiani vaba. 

Soovitus Djuhalt kõigile treenijatele, kellel kipub vahel motivatsioon kaduma – võtke elu vabalt, käige rannas jalutamas ja ujumas ning proovige ajutiselt mõnd teist spordiala. Kui post on Teile, siis ta tuleb Teie ellu tagasi!