+372 56698602 tugi@kadrikurm.ee

 

Foto: Christophe Brachet

Foto: Christophe Brachet

30 aastane rahvuselt prantslane Karo Swen hakkas postitantsuga tegelema 7 aastat tagasi, kui ta Pariisi elama kolis ja kui postitantsust kui spordist veel väga laialdaselt ei teatud. Ka tema lähim perekonnaring oli esialgu hämmingus “Pole what?!!”. Siiski mõistsid nad asja tegelikku olemust ja olid rõõmsad, kuna see tegi Karo õnnelikuks.

5 aastat tagasi hakkas Karo ka teistele postitantsu õpetama. Lisaks töötab ta ka graafilise disainerina reklaamibüroos, mis on küll hoopis teine valdkond aga erinevus rikastab. Kindlasti kavatseb Karo vähemalt senini reklaamibüroos jätkata, kuni see päevad üle mõistuse pingeliseks muudab.

Ise treenib ta tantsupostil igal võimalusel. Alustades eelistas ta head tuju just tantsustuudios teistega vahetamas käia ning samuti külastas ta pidevalt erinevaid klubisid ja treenereid. Peale treeneriks hakkamist ostis ta ka koju tantsuposti, et oleks võimalus treeningtunde ette valmistada ja koreograafiat harjutada. Hetkel käibki ta lisaks tavapärasele treeneritööle erinevates klubides workshope tegemas. Meeles mõlgub aga ka plaan oma tantsustuudiost :)

Kõige suuremaks boonuseks peab Karo võimalust läbi tantsu erinevate inimestega tuttavaks saada, uusi sõpru leida ning kogu see positiivne energia, mis postitantsuga kaasas käib, lihtsalt ise-enesest innustab postitantsuga jätkama ja end pidevalt arendama.

Üht ja kindlat eeskuju Karol ei ole. Talle on inspiratsiooniks paljud – Marlo sujuvusega, Heidi ja Natasha oma originaalasusega ning Yvonne Smink ja paljud vene postitantsijad oma kreiside trikkidega. Meestest on Karo lemmikud Edouard Doye ning Keem Martines.

Lisan temalt kaks videot. Esimene on ilusti kokku lõigatud nauditav filmijupp ja teine on live esinemine, kus on väga paljud elemendid samad aga võimalik vaadata koos üleminekute ja diskovalgusega.

Kena vaatamist kallid postitantsu fännid!

 

 

Kui nähtu inspireeris kedagi, siis Karo on avatud workshopi pakkumistele ja ei kohku tagasi ka meie kliima ees ;)